Gotický rímsko-katolícky kostol

Spravodajstvo

2. kolo Slovenskej ligy PONTE

21. apríla 2015, utorok - 01:15

2. kolo Slovenskej ligy PONTE sa tentoraz uskutočnilo 11.4.2015 v Košiciach v hale Cassosport. Športovci z moldavského ŠK Taekwon-Do klubu znova zabojovali v individuálnych súťažných disciplínach. Prvé miesto si vo svojej kategórii vybojovali títo športovci z moldavského klubu: Christián Tamáš,  Attila Bartaloš  a Bianka Vojakovičová, ktorá bola ocenená a zároveň získala pohár ako najlepšia seniorka skupiny A.

Na súťaži sa predviedlo okolo sto cvičencov z klubov Nitry, Serede, Trnavy, Moldavy nad Bodvou, Turne nad Bodvou, Košíc, Prešova, Smoleníc, Trstenej pri Hornáde a Bratislavy. Súťaž zahŕňala nasledujúce individuálne súťažné disciplíny: tul, sparring a špeciálne techniky.

V 1. kole slovenskej ligy PONTE, ktoré sa uskutočnilo 28.2.2015, dosiahli športovci z Moldavy tiež pekné úspechy a ocenenia. Ďalšie kolá Slovenskej ligy PONTE sa uskutočnia v októbri a v novembri v Košiciach a v Bratislave.