Gotický rímsko-katolícky kostol

Spravodajstvo

Krajské kolo vo volejbale

22. apríla 2015, streda - 22:15

Prednedávnom sme vás informovali o úspechoch volejbalistov a volejbalistiek našich základných škôl na okresných pretekoch. Víťazné družstvo chlapcov ZŠ ČSA 15 sa zúčastnilo krajského kola v Strážskom. To, že ich víťazstvo v okrese nebolo náhodné potvrdili. Turnaj sa hral v  2 skupinách po 4 družstvá. Postupne sa stretli a zvíťazili v pomere 2:0 s  družstvami ZŠ Rožňava, ZŠ Krásna nad Hornádom, ZŠ Parchovany. Bez straty setu postúpili chlapci do finále krajského kola. Vo finálovom stretnutí sa stretli s víťazom druhej skupiny, družstvom domácej ZŠ Strážske. Po bojovnom, odhodlanom výkone napokon obsadili úžasné 2.miesto. A mohlo to dopadnúť aj inak. Veď prvý set prehrali tesne 23:25. Blahoželáme chlapcom, ktorí dôstojne reprezentovali našu školu, mesto i okres. Družstvo: Michal Csurilla, Boris Tink, Richard Valkay, Adam Gabáni, Roland Drenko, Nikolas Džerenga, Oliver Šoffa, Dávid Bobaľ.
Celkové poradie:   1.miesto: ZŠ  Strážske
                           2.miesto: ZŠ ČSA 15 MOLDAVA
                           3.miesto: ZŠ Krosnianska Košice
                           4.miesto: ZŠ Parchovany
                           5.miesto: ZŠ Spišská nová Ves
                           6.miesto: ZŠ Krásna
                           7.miesto: ZŠ Popradská Košice
                           8.miesto: ZŠ Rožňava