úvodná stránkamapa stránkykontaktyrýchle odkazy
magyar változat
HU
english version
EN


Hlavné námestie

Diskusné fórum

registracia

Zaujatosť

tému otvoril: hela69 (5. septembra 2011, pondelok - 13:54)
Dobrý deň.Poprosim Vás o radu.Nakoľko už treti rok moja dcérka navštevuje matersku školku na severnej ulici mam pocit zaujatosti pani riaditelky E.Tothovej voči mojej osobe.Nakolko mne a mojmu manželovi dosť dlhu dobu dohovarala aby sme sa u nej dali poistiť, pripadne poistiť naše dieťa a neurobili sme tak, minuly rok presunula naše dieťa do inej triedy.Po osobnom rozhovore našu dcerku vrátila späť do tej istej triedy. To ze cely rok spominala iba poistenia,to tu nebudem rozpisovať, chcem len podotknut ze poistit sme sa u nej nedali a tento rok sa to zopakovalo.Nakolko dcerka 2 roky chodila s tymi istymi detmi do tej istej triedy, dnes sme sa dozvedeli ze je znova prehodena do inej triedy na poschodie vyššie. Danu situaciu som konzultovala dnes s detskou lekárkou ktorej vyjadrenie budem mat o 5 dni po osobnom stretnuti s mojim dietatom. Po rozhovore s inymi (dvomi) mamičkami som sa dozvedela ze obe maju uzatvorene poistenie u pani Tothovej a ich deti nadalej ostavaju v tom istom kolektive. Je normalna takato zaujatosť?..Ako mam dalej postupovať? Mam riešiť situáciu na magistráte?
IP8. septembra 2011, štvrtok - 14:11
JankaH
Moje dieta tiez navstevuje tuto skolku, druhym rokom, dokonca chodi opat do tej istej triedy (ku p. riaditelke). Ale nic mi nenuklala. Mozno je to naozaj o sponzorstve pre skolku, skuste si s nou pohovorit pokojne medzi 4 ocami.
Mna vsak trapi ina vec, a to informacie na web stranke MS Severna. Akosi ich nema kto aktualizovat....niektore su stare aj 2 roky. Ocenila by som, keby aspon najdolezitejsie informacie boli aktualne. A takisto Live kamera je neustale vypnuta (podla prevadzkovatela kamery je funkcna, ale vypinaju ju vraj ucitelky)-naco bola nainstalovana, ked ju vypinaju?
IP7. septembra 2011, streda - 18:31
Jana
Dobrý deň,
dovoľte mi reagovať na Váš príspevok pani „hela69“. Triedu pani riaditeľky navštevuje aj naše druhé dieťa a ešte som za celú dobu spolupráce nezažila žiadnu nepríjemnú situáciu. Aj naše dieťa bolo presunuté do inej triedy, je to rozhodnutie vedenia MŠ, s ktorým buď súhlasíme alebo v druhom prípade ideme na konzultáciu. Doporučujem Vám vzájomnú konzultáciu, ktorou sa najlepšie vyrieši akékoľvek nedorozumenie a následne sa určite nájde aj riešenie k Vašej spokojnosti. Ohľadom poistenia dieťaťa aj nás oslovila pani riaditeľka. Vieme, že cieľom bolo získať finančné prostriedky od poisťovne pre MŠ na nákup nových učebných pomôcok. Sme radi, že sa jej to podarilo a takouto cestou získala financie na kúpu nových pomôcok a hračiek, z ktorých sa tešia dennodenne naše deti.
Držíme Vám palce pri riešení Vášho problému a veríme, že pri konzultácii s pani riaditeľkou dospejete k pozitívnemu výsledku.
IP7. septembra 2011, streda - 13:43
rodič
Dobrý deň! pridávam sa k príspevku: Som zhrozená čo ste tu písali pani hela69 .. Je to až trápne že svoje osobné problémy s pani riaditeľkou musíte riešiť cez moldavské fórum.. Ja tiež nemám poistené svoje dieťa a chodí do triedy p.riaditeľky. Myslím si,že tu nejde o to či je dieťa poistené alebo nie.. A k tomu lekárovi.. snáď má už v takom veku psychické problémy?? Podľa mňa zveličujete veď ani neviete či má ten problém alebo nie..lebo ako sama ste napísali "vyjadrenie budem mat o 5 dni po osobnom stretnuti s mojim dietatom. " A inač v Moldave máme tri MŠ - ak máte problém s touto školkou máte na výber ďalšie 2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Každá školka má svoje plusy a mínusy ... A na záver.. Normálny človek a hlavne matka rieši svoje osobné problémy Z OČÍ DO OČÍ!!!!!!!!!!!!!!!!
RE:
IP7. septembra 2011, streda - 11:41
Gabika
Zachariaš
Dobrý deň, hela69. Rád by som o tomto prípade počul viac. Aby som Vám mohol prípadne pomôcť, musíte aspoň predo mnou odkryť svoju totožnosť. Prosím, zavolajte mi na sekretariát MsÚ kvôli dojednaniu termínu a vyhľadajte ma.
S pozdravom Ing.István Zachariaš, primátor mesta
Chcela by som reagovať na pani hela69,moje už 2hé dieťa navštevuje túto škôlku a nemám poistené svoje deti a dcérka mi chodí do triedy pani riaditeľky a nikdy som sa stým nestretla žeby ona niekoho prosila aby si dal poistiť dieťa tak neviem prečo špiníte jej meno. Moje dcéry chodili do hornej triedy jedna odišla do školy a druhú p.riaditeľka dala ku sebe a dieťa bolo navyknuté na iné p.učiteľky a som to neriešila pretože ak aj vaše dieťa pôjde do školy tam bude mať iný kolektív a aj tam budete predkladať vyjadrenie lekára že vaše dieťa to psychicky nezvláda ??? Tak sa najprv dajte do poriadku vy, dieťa si má nájsť priateľa aj v inej triede. A ja si myslím že vám to bolo veľmi ťažko povedať do očí p.riaditeľke a preto takou formou tu ju špiníte asi nemáte odvahu sa s nou porozprávať pretože nemáte čisté svedomie.
IP6. septembra 2011, utorok - 16:28
Zachariaš
Dobrý deň, hela69. Rád by som o tomto prípade počul viac. Aby som Vám mohol prípadne pomôcť, musíte aspoň predo mnou odkryť svoju totožnosť. Prosím, zavolajte mi na sekretariát MsÚ kvôli dojednaniu termínu a vyhľadajte ma.
S pozdravom Ing.István Zachariaš, primátor mesta

Mestský úrad

Školská 2
04552 Moldava nad Bodvou
tel.: 055 4880211, fax: 055 4603221
msu@moldava.sk | www.moldava.sk
Mesto Moldava nad Bodvou © 2001-2012    |    webmaster: Tibor Pásztor