úvodná stránkamapa stránkykontaktyrýchle odkazy
magyar változat
HU
english version
EN


Pohľad

Diskusné fórum

registracia

XV. Szepsi Napok

tému otvoril: baracklekvár (23. júna 2011, štvrtok - 09:44)
Pohár Bodvy - Beh
IP27. júna 2011, pondelok - 20:57
Joseph74
Moja pripomienka : ďakujem pekne za príjemne strávenú sobotu v Moldave.
Bol som tu aj s manželkou a dcérkou (5). Navštívili sme rôzne výstavy,malá sa vyšmýkala do sýtosti na nafukovacích hradoch. Zajazdili sme si na kolotočoch. Bolo super. Ja som si zabehol polmaratón a k tomu mám pripomienku. Takže : Zúčastňujem sa pravidelne na rôznych pretekoch. Máte ich v celku dobre zorganizované. Polepšili ste sa aj na sume za štartovné. Minulé roky to bolo príliš drahé 8 € ?! Všade sa to pohybuje od 3,50 - 5 €.

Kde sú výsledky ???????????? !!!!!!!!!!!!!!!!!

Každý organizátor zverejňuje výsledky hneď po pretekoch, prinajhoršom ešte v ten večer. Výsledky je potrebné zaslať aspoň na túto mailovú adresu a on to už zavesí na net : ferenc@mms-softec.sk

Načo vám bola mailová adresa na prezentácii ?????? Ani tu ste neposlali výsledky.

A ešte niečo : Na prezentácii vám chýbala kolónka pre KLUB za ktorý bežec preteká !!!!! Zbytočne je tam adresa. Napr. pretekár môže bývať v Košiciach a beží za iný klub , napr. BK Spartak Medzev.

Za pochopenie a odpoveď vopred ďakujem.
Prídeme aj na budúci rok.
prečo som tu doma
IP25. júna 2011, sobota - 13:07
simarigl
vďaka moldavským dňom ma napadlo prečo som tu doma. Prečo - lebo tu máme dievčatá, ktoré nás asi nikdy nemajú plné zuby. Aj dnes som sa stretla s ochotou v predajni Drogéria K.Kulcsár - tu kúpite takmer všetko a predajú Vám to stále ochotne, Nekonečná ochota Vás stretne aj v predajni spodného prádla v meste oproti predajni potravín. Ak Vám chýba nejaká kniha určite ju nájdete u pani Marty, čo nemá zoženie.Aj preto sa tu cítim fajn. Ahojte a pridajte aj Vy svoje postrehy o ochote
a pohode v našom meste.Nemôže každý dostať cenu ale každý sa môže cítiť dobre a doma
Öregfiúk focija
IP23. júna 2011, štvrtok - 09:50
baracklekvár
Ha már a város 330€ támogatást hagyott jóvá (5. ülés) az öregfiúk focitornájára, miért nem került be a Szepsi Napok programjába? Hol lesz, mikor?
A Bódva Kupa már a 13. nem 11.

Mestský úrad

Školská 2
04552 Moldava nad Bodvou
tel.: 055 4880211, fax: 055 4603221
msu@moldava.sk | www.moldava.sk
Mesto Moldava nad Bodvou © 2001-2012    |    webmaster: Tibor Pásztor